Image

Bursa Diş Hekimi

Bursa diş hekimi için doğru adrestesiniz. Ağzınızın, çenenizin ve dişlerinizin bütünlüğü ve estetiği kendinden emin bir gülüş ve daha düzgün yüz ve dudak hatları demektir. Cerrahi uygulamalarımız ile güzel gülüşlere sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Diş sağlığınız, dişlerinizin boyutlandırma ve konumlandırma düzgünlüğünün hem fizyolojik hem de psikolojik hayatınızdaki yeri

Düzgün bir diş yapısının ve sağlıklı dişlerin bütün hayatınız boyunca sizin en önemli hazinelerinizden biri olduğunuzun farkındamısınız? Çünkü ağrımayan, beyaz, eğri veya yamuk olmayan, çürük olmayan, sararmamış ve büyüklüğü uygun düzeyde dişler daha güzel bir hayat ve yüz demektir. Bu sebeple diş estetiği kesinlikle sizin olmazsa olmazlarınızdan biri olmalıdır.
Gülmeye utanmayan, gülerken ağzınızı eline götürmeyen bir birey olmak mümkün!

Yüksek Teknoloji ve Estetik Görünümde Dişler

Üstün kalite ve özellikte teknoloji kullanarak dişlerinizi güzelleştiriyoruz.
Modern dentolojik sistemleri sayesinde bilgisayar destekli 3 boyutlu konumlandırma programları kullanarak ağzınız ve çene yapınız için en uygun diş boyutlandırması yapıyor ve bu sayede sizi kendinden emin beyaz ve sevecen gülüşlere kavuşturabiliyoruz.
Bilgisayar test sistemimiz ile estetik açıdan en uygun boyutlardaki dişleri elde ederek çalışıyoruz.
Dijital görüntüleme sistemleri ile ağız çene ve dişlerinizin her bölgesini görüyor, tüm detayları hesaplayarak çalışıyoruz.
  • 8 tona kadar diş beyazlatma sistemimiz ile ağrısız diş beyazlatma operasyonu!
  • Üstün teknoloji ekipman desteği ile dişin dokularına zarar vermeden beyazlatma operasyonu!
  • Işınla destekleme sayesinde uzun süre beyaz kalan dişler!

Diş Beyazlatma

Yılların verdiği yıpranma, sigara, kahve ve boyalı içecek tüketimi sebebi ile özellikle ön dişlerinizde oluşan sararma ve kızarıklıkları sizin için en uygun beyaz tona getirerek dişlerinizi beyazlatıyoruz.

Sağlığınız için periyodik olarak bizi ziyaret etmelisiniz!

Bize Ulaşın

0 555 555 XX XX

Diş sağlığınız bizimle emin ellerde!