Image

İmplant Uygulama Merkezi

Bursamızın değerli halkı, implantlar gerçek dişinize en yakın diş uygulamalarıdır. Eğer siz de implant yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Bursa'da implantın doğru adresi

İmplantlar eğer doğru ve etkin bir yöntemle işinin ehli diş hekimleri tarafından takılırsa ömür boyu problemsiz çiğneme, ağız ve çene sağlığı sağlarlar. İmplant uygulama alanında Bursa'mızın iddialı ekiplerinden birine sahibiz. Tecrübemiz ve son teknoloji cihazlarımız sayesinde bizimle kaliteli implantları optimum fiyatlara yaptırabilirsiniz.
İmplantlar bir dizi dikkatle ele alınması gereken prosedür ile yapılmalıdır. Biz bu prosedürü Bursa'da adım adım titizlikle uygulayan implant merkezlerinden biriyiz. Ayrıca implant yerleştirme tedavilerimizde %100 oranında başarımız ile iddialıyız. Doğal dişiniz gibi işlev görecek olan, ağız ve çene yapınıza uyumlu implantlara sahip olmak için bu konuda uzmanlaşmış hekimler tercih etmenizi öneririz.
Image

İmplant Uygulama Operasyonu

Artık dolgu veya ilaç ile tedavisi mümkün olmayan eski tabirle çekilmesi gereken dişiniz veya dişleriniz var ise size şiddetle implant operasyonumuzdan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. 3 Boyutlu görüntüleme ve izleme yöntemimiz sayesinde implant dişlerini çene kemiğinizde en uygun yere monte ediyoruz.

İmplant tedavimiz aşağıdaki ana adımlardan oluşuyor:
01. Yumuşak doku replikası
Yumuşak sakızımsı dokuyu ısırmanız ile diş ve çene yapınızın birebir replikası alınır. Bu ilerki operasyonlar için birincil adımdır.
02. İlk yer açma
İlk implant yerleştirme yeri çene kemiğinizde hızlı ve hijyenik yer açma cihazları ile oluşturulur.
Image
03. Yerleştirme yerinin düzenlenmesi
Çene kemiğinizde ilk açılan yerleştirme bölgesi geniş ekipmanlar ile düzgün bir şekilde implantın alt vidasına göre düzenlenir ve şekillendirilir.
04. İmplantın yuvaya yerleştirilmesi
İmplant vidası sağlam bir şekilde oluşturulan deliğe yerleştirilir ve uyumu kontrol edilir.
05. Doku Uyumunun Beklenmesi
Gingiva yani yapay diş vida üzerine uygun şekilde yerleştirilir ve diş eti dokusunun implantın etrafını düzgünce sarması beklenir ve işlem tamamlanır.
Sağlıklı ağız ve diş bütünlüğünüz için implantlarımız ile hizmetinzideyiz!

Randevu ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 555 555 XXXX